I OGÓLNOPOLSKI FRANKOFOŃSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY BLEU, BLANC, ROUGE WYNIKI

Merci aux nombreux participants et bravo aux lauréats du concours de photographie « Bleu, Blanc, Rouge » de la section bilingue du ZSO nr 2 de Gdynia:

(Wersja polska poniżej)

Pour la catégorie collège :

1ère place – Anna Schodowska (Photo nr 4) – Społeczne Gimnazjum Kwidzyn

2ème place – Adam Rutka (Photo nr 1) – Gimnazjum nr 23 Gdynia

3ème place – Piotr Borowski (Photo nr 3) – Gimnazjum nr 3 Malbork

Distinction – Gabriela Skrzynkowska (Photo nr 3) – Gimnazjum nr 5 Opole

Distinction – Ewa Wiśniewska (Photo nr 2) – Gimnazjum nr 2 Sulejówek

Distinction  – Patrycja Urbańska (Photo nr 3) – Gimnazjum nr 12 Częstochowa

Pour la catégorie lycée et écoles secondaires :

1ère place – Dominika Zdrojewska (Photo nr 2) – XIV LO Gdynia

2ème place- Marta Kozikowska (Photo nr 1) -  II LO Gdynia

3ème place – Aleksandra Koprowska (Photo nr 1) – LO Piaseczno Mazowieckie

Distinction – Michalina Łepkowska (Photo nr 5) – LO Piaseczno Mazowieckie

Distinction – Jan Włodarczyk (Photo nr 2) – British School Warszawa

Distinction – Dagmara Musioł (Photo nr 2) – LO Ruda Śląska

Pour la catégorie professeurs :

1ère place – Małgorzata Gracka Wesołek (Photo nr 2) – Częstochowa

2ème place – Marek Darul (Photo nr 9) – ZSO nr 2 Gdynia

3ème place – Ewa Dulka (Photo nr 4) – ZSO nr 2 Gdynia

Pour la catégorie „coup de cœur” :

Collège : Maria Niedzielska (Photo nr 3) – Gimnazjum nr 1 Poznań

Lycée : Maria Janicka (Photo nr 1) – I LO Kartuzy

 

Nous remercions chaleureusement les équipes pédagogiques des nombreux lycées participants et particulièrement les professeurs et la direction de l’établissement organisateur à Gdynia !

 

Dnia 29 października 2015 roku, Jury w składzie :

p. Piotr Januszewski (fotograf, Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne)

p. Jacek Gulczewski (fotograf, Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne)

p. Wiesława Klemens (fotograf, Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne)

oraz organizatorzy : Sławomir Tyborski i Joanna Żakowska

 

ustaliło werdykt i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

KATEGORIA GIMNAZJUM :

I MIEJSCE - Anna Schodowska (zdjęcie nr 4) – Społeczne Gimnazjum Kwidzyn

II MIEJSCE - Adam Rutka (zdjęcie nr 1) – Gimnazjum nr 23 Gdynia

III MIEJSCE – Piotr Borowski (zdjęcie nr 3) – Gimnazjum nr 3 Malbork

 

wyróżnienie – Gabriela Skrzynkowska (zdjęcie nr 3) – Gimnazjum nr 5 Opole

wyróżnienie – Ewa Wiśniewska (zdjęcie nr 2) – Gimnazjum nr 2 Sulejówek

wyróżnienie  – Patrycja Urbańska (zdjęcie nr 3) – Gimnazjum nr 12 Częstochowa

 

KATEGORIA LICEUM i SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

I MIEJSCE – Dominika Zdrojewska (zdjęcie nr 2) – XIV LO Gdynia

II MIEJSCE – Marta Kozikowska (zdjęcie nr 1) -  II LO Gdynia

III MIEJSCE – Aleksandra Koprowska (zdjęcie nr 1) – LO Piaseczno Mazowieckie

 

wyróżnienie – Michalina Łepkowska (zdjęcie nr 5) – LO Piaseczno Mazowieckie

wyróżnienie – Jan Włodarczyk (zdjęcie nr 2) – British School Warszawa

wyróżnienie – Dagmara Musioł (zdjęcie nr 2) – LO Ruda Śląska

 

KATEGORIA NAUCZYCIELE :

I MIEJSCE – Małgorzata Gracka Wesołek (zdjęcie nr 2) – Częstochowa

II MIEJSCE – Marek Darul (zdjęcie nr 9) – ZSO nr 2 Gdynia

III MIEJSCE – Ewa Dulka (zdjęcie nr 4) – ZSO nr 2 Gdynia

 

KATEGORIA “COUP DE COEUR”  

Gimnazjum : Maria Niedzielska (zdjęcie nr 3) – Gimnazjum nr 1 Poznań

Liceum : Maria Janicka (zdjęcie nr 1) – I LO Kartuzy

 

 

*numery zdjęć zostały nadane przez organizatorów

 

Pozostałe prace można znaleźć na naszym facebooku oraz na instagram.


Institut français de Pologne

VARSOVIE
ul. Widok 12
00-023 Warszawa
22 505 98 18/28
+ Nous écrire

CRACOVIE
ul. Stolarska 15
31-043 Kraków
12 424 53 50
+ Nous écrire

Liens utiles