5 edycja konkursu "Chansons sans frontières"Rozpoczęła się 5 edycja Międzynarodowego konkursu "Chansons sans Frontières"
[Piosenki bez granic]. Konkurs jest przeznaczony dla amatorów w dowolnym wieku i polega na napisaniu piosenki w języku francuskim zawierającej 3 zwrotki oraz refren, o tematyce idealnej w 2010 roku - roku w którym obchodzimy Międzynarodowy Rok Różnorodności Biologicznej - pt. "Terre de vies" [Ziemia pełna życia]. Napisać piosenkę na temat różnorodności biologicznej i zależnościach między ziemią oraz istotami żywymi, jest to wyzwanie!


Główna nagroda to tygodniowy pobyt we Francji dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej oraz nagrody: Prix Partenaires: 500 euro, Prix Jeune Public - 300 euro, Prix Accord Productions - 150 euro.

Zapisy i zgłaszanie tekstów odbywa się drogą elektroniczną. Uwaga, ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń upływa 1 listopada. Regulamin, informacje praktyczne i dokumenty do pobrania na stronie www.chansons-sans-frontieres.fr.


Daty i terminy koncertów artystów promujących konkurs: Minimal Trio i Rèv'Planet na Sri Lance, zaplanowane w dniach od 16 do 27 czerwca sprawdzicie na www.chansons-sans-frontieres.fr.

Wydarzenia w Twoim mieście


19
września

Przydatne strony