6 edycja Enea Spring Break Showcase Festival & Conference

od 25 kwietnia
2019
do 27 kwietnia
2019
Poznań
25-27 kwietnia, Poznań
25 kwietnia, godz. 18.30 showcase francuski
Jak co roku w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania wystąpi ponad setka wykonawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów.
Podobnie jak w ubiegłych latach, podczas tegorocznego Spring Break zagra łącznie ponad stu wykonawców polskich i zagranicznych. W ramach festiwalu wystąpią takie zespoły i wykonawcy jak Walking On Cars, Sidney Polak, Sebastian Zawadzki, Pejzaż, Marta Zalewska, Blauka, Alpha Females, Izzy & The Black Trees, Seeme, Szklane Oczy i So Flow oraz wielu innych.
25 kwietnia w klubie Meskalina odbędzie się showcase francuski z udziałem następujących artystów:
KhadyaK to artystka wszechstronna – pisze, śpiewa, tańczy, do tego układa choreografie i tańczy dla takich artystów jak ASAP Rocky czy Metronomy. Do tego modelka, dla takich marek jak Hermes, Stella McCartney czy Adidas. Jej muzyka to połączenie elektroniki, hip hopu i alternatywy.
Apollo Noir to alter ego francuskiego producenta Remi Sauzedde. Swoją przygodę z muzyką zaczynał jako perkusista w projektach punkowych czy hardcorowych. Z czasem, coraz bliższy stawał się dla niego indie rock, który pomógł zdefiniować jego przyszłą muzykę. Łączy ona surowość, brutalizm, minimalizm, perfekcjonizm w bardzo wyjątkowy sposób.
The Blind Suns to francuski zespół, którego muzyka oscyluje wokół popu i psychodelicznego rocka, a za swoje inspiracje podają The Jesus And Mary Chain, Slowdive, The Cure czy The Velvet Underground. Muzycy zaczynają odnosić pierwsze międzynarodowe sukcesy. W 2016 wydali swój pierwszy album, a dwa lata później odbyli potężną trasę koncertową – zagrali w USA, Europie i w Azji.
Więcej informacji: http://spring-break.pl/ , https://www.facebook.com/SpringBreakShowcase/
Organizator: Fundacja Fast Forward
Współorganizatorzy: Centrum Kultury Zamek, Estrada Poznańska, Agencja Go Ahead
Sponsor tytularny: Enea
Impreza dofinansowana ze środków budżetu Miasta Poznania.
Partner francuskiego showcase: Instytut Francuski w Polsce, Bureau d’Export de Musique
 

Wydarzenia w Twoim mieście


09
sierpnia

Nasze filmy

Przydatne strony