8. wydanie Informatora podwójnych dyplomów francusko-polskich

Ambasada Francji i Instytut Francuski w Polsce mają przyjemność przedstawić Państwu 8. wydanie Katalogu podwójnych dyplomów francusko-polskich.

Jest to zbiór informacji o 70 kierunkach, na których można zdobyć jednocześnie dwa dyplomy, francuski i polski, oraz o 17 programach Erasmus Mundus, w których biorą udział polskie i francuskie uczelnie.

Katalog powstał na podstawie ankiet przeprowadzonych we francuskich i polskich uczelniach, przy aktywnym udziale koordynatorów programów i wsparciu Agencji Campus France.

Katalog pomoże studentowi dokonać wyboru studiów w Polsce lub we Francji. Składa się z fiszek, które zawierają informacje na temat:
  • sposobu i kryteriów rekrutacji
  • danych koordynatorów programu
  • oraz korzyści wynikających z wyboru danego kierunków studiów.

Jest wyposażony w indeks przedmiotowy z podziałem studiów według kierunków, w informacje o regulacjach prawnych dotyczących podwójnych i wspólnych dyplomów oraz informację o Klubie Absolwentów (France Alumni Pologne).

Ambasada Francji, Instytut Francuski w Polsce i Agencja Campus France pragną gorąco podziękować wszystkim francuskim i polskim wyższym uczelniom, które wzięły udział w ankiecie.

By pobrać Katalog, wybierz wersję językową:

Wersja francuska

Wersja polska

Przydatne strony