Emmanuelle Seigner na Festiwalu Targowa Street Film&Music

od 06 lipca
2012
do 08 lipca
2012
Łódź
Międzynarodowy festiwal Targowa Street Film&Music Festival - jeden z największych festiwali w Łodzi, organizowany we współpracy z legendarną łódzką Państwową Wyższą Szkołą Filmową, Telewizyjną i Teatralną, odbędzie się w tym roku po raz czwarty. Tegoroczna edycja potrwa od 6 do 8 lipca.


Gwiazda która muzycznie zainauguruje IV edycję wydarzenia będzie Emmanuelle Seigner z zespołem


Emmanuelle Seigner to francuska aktorka, a prywatnie żona Romana Polańskiego


Inauguracja to nie jedyny moment kiedy będzie można spotkać małżeństwo razem. Polański honorowy obywatel miasta Łódż, dzień po koncercie weżmie udział w jednym z otwartych spotkań  festiwalu. Lekcji kina z mistrzami także Seignier w tym samym dniu spotka się z miłośnikami jej talentu muzycznego i aktorskiego. Festiwal to zarówno uczta dla melomanów jak i entuzjastów kina.


Na dziedzińcu i parkingu PWSFTviT znów zagoszczą wielkie gwiazdy muzyczne, a w Muzeum Kinematografii, kinie Cytryna oraz Szkole Filmowej odbędą się pokazy filmów, retrospektywy filmowe zaproszonych gości oraz otwarte spotkania z wielkimi osobowościami świata filmu. Istotnym punktem festiwalu będzie również międzynarodowy konkurs studenckich etiud filmowych.


Więcej informacji i cały program na : http://www.targowafestival.pl/Home


 

Wydarzenia w Twoim mieście


12
lipca

Przydatne strony