Francuskie Rendez-vous w Kinie.Lab

od 01 września
2015
do 30 września
2015
WarszawaWe wrześniu, w ramach cyklu Francuskie Rendez-vous, Kino.Lab zaprezentuje filmy Jacques'a Tati.


 


Pierwszy film to Wakacje Pana Hulot :


Film, który zdobył nagrodę krytyki na Festiwalu w Cannes w 1953 r., a także paletę nagród na festiwalach w Nowym Jorku, na Kubie czy w Edynburgu. Tym razem Pan Hulot wybiera się na wakacje do cichego, nadmorskiego kurortu. Od momentu jego przybycia spokój gości hotelowych ulega całkowitemu zaburzeniu. Choć Pan Hulot nie ma złych zamiarów, każdy jego krok przynosi kolejną, przezabawną katastrofę.


 


 


 

A oto kompletny program na wrzesień :


15/09/2015, 20.45 FRANCUSKIE RENDEZ-VOUS: Playtime


22/09/2015, 18.00 FRANCUSKIE RENDEZ-VOUS: Wakacje Pana Hulot/ Les vacances de Monsieur Hulot


29/09/2015, 20.00 FRANCUSKIE RENDEZ-VOUS: Playtime


 "Play time" Pan Hulot, bohater w którego wciela się Jacques Tati, znajduje się w nowoczesnej, biurowej dzielnicy Paryża. W drodze na spotkanie z amerykańskim biznesmenem, Hulot krąży po zakamarkach korytarzy napotykając co i rusz na nowe osoby: niezwykłego niemieckiego sprzedawcę, kolegę z przed lat, grupę amerykańskich turystów itd. Z minuty na minutę wplątuje się w coraz bardziej zawikłane i absurdalne sytuacje, siejąc przy tym nie lada chaos i zamieszanie.

Więcej informacji:

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 
 

Zapraszamy do Kino.Lab, ul. Jazdów 2.

Pamiętajcie! Od 1 października 2015 wstęp na filmy z cyklu francuskie rendez-vous jest darmowy dla słuchaczy Instytutu Francuskiego!Wydarzenia w Twoim mieście


30
marca

Przydatne strony