GRAND PRIX DE PARIS - konkurs dla tancerzy

13 stycznia
2018
GRAND PRIX DE PARIS to międzynarodowy konkurs dla tancerzy oraz jednocześnie największa audycja europejska, która daje szansę młodym, profesjonalnym tancerzom w wieku od 16 do 26 lat na solową prezentację na scenie przed dyrektorami teatrów, oper i zespołów tanecznych oraz choreografami o działalności zarówno w skali narodowej jak i międzynarodowej.

Finałowa GALA GRAND PRIX DE PARIS 2018 odbędzie się w sobotę 3 marca 2018 w Paryżu, podczas której zaprezentuje się 40 najlepszych tancerzy z całej Europy.

Preselekcje do GRAND PRIX DE PARIS 2018 odbędą się we Włoszech, w Hiszpanii, w Polsce, we Francji oraz na wyspie Île de La Réunion.
Podczas preselekcji do GRAND PRIX DE PARIS 2018 w Polsce kandydaci będą mieli możliwość zaprezentowania się przed prestiżowym Jury w składzie: Daniel Agesilas, przewodniczący Jury z Opéra de Paris, były dyrektor w Conservatoire de Paris (CNSMDP), Cathy Bisson, choreograf oraz profesor tańca w Conservatoire de Paris (CNSMDP), Jacek Przybyłowicz, choreograf, wykładowca Choreografii i Teorii Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, Magdalena Ciechowicz, Kierownik Baletu w Operze Wrocławskiej, Iwona Pasińska, choreograf, dyrektor Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu oraz Paul Vaudeville założyciel i dyrektor GRAND PRIX DE PARIS.

Preselekcje konkursowe GRAND PRIX DE PARIS 2018 w Polsce odbędą się 13 stycznia 2018r. w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej - Lipczyńskiej w Poznaniu.

Gento Yoshimoto, zwycięzca GRAND PRIX DE PARIS 2017 z Teatru Wielkiego w Poznaniu

Kontakt : Magdalena Zarywska +48 693 581 694 poland@letsdancemag.com
Dyrektor Grand Prix de Paris: Paul Vaudeville +33 668 828 499 contact@letsdancemag.com

Słowa kluczowe


Wydarzenia w Twoim mieście


14
grudnia

Przydatne strony