Kraków
Szanowni Państwo,
Informujemy, że zgodnie z decyzją władz polskich o zamknięciu na dwa tygodnie wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych, Instytut Francuski w Krakowie pozostanie zamknięty dla publiczności od najbliższej soboty 14 marca br. do odwołania.
Od dzisiaj do piątku 13 marca włącznie wszystkie zajęcia odbędą się planowo.
Sobotnie zajęcia z 14 marca zostaną odrobione w terminie późniejszym.
Od poniedziałku 16 marca wszystkie zajęcia (grupowe i indywidualne) będą odbywały się w formie kursów online.
O szczegółach poinformujemy Państwa do końca tego tygodnia.
Kursy dziecięce i młodzieżowe zostają zawieszone na 2 tyg. od soboty 14 marca i zostaną one odrobione w czerwcu. Będziemy Państwa informować na bieżąco o terminach kolejnych zajęć w zależności od sytuacji. Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem możliwości zorganizowania kursów on-line dla młodzieży.
Powyższa decyzja oznacza również zawieszenie działalności mediateki Instytutu Francuskiego. Przypominamy jednak, że Czytelnicy w dalszym ciągu będą mogli korzystać z zasobów cyfrowych za pośrednictwem platformy www.culturetheque.com.
Słuchaczy, którzy zapisali się na kursy w trymestrze wiosennym, prosimy o wstrzymanie się z opłatą za zajęcia. Będziemy Państwa na bieżąco informować o decyzji w tej sprawie w zależności od rozwoju sytuacji.
Istnieje możliwość przesunięcia początku zajęć w trymestrze wiosennym o tydzień lub dwa. Zachęcamy jednak do zapisywania się cały czas na zajęcia.
Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.
Serdecznie dziękujemy za Państwa zrozumienie.
Ekipa Instytutu Francuskiego w Krakowie
 

Przydatne strony