Kursy języka francuskiego

Kraków

Pierwszy krok po Francji

Przychodząc do Instytutu Francuskiego w Krakowie to tak, jakby zrobić pierwszy krok po Francji. Rzeczywiście, w samym sercu miasta jest takie miejsce, w którym można powłóczyć się leniwie,  obejrzeć ciekawą wystawę, spotkać się z Francuzami albo zajrzeć do mediateki bogatej w codzienną prasę, książki, gry wideo, płyty DVD i CD…   A wszystko to dopasowane do każdego poziomu znajomości języka, od początkujących po bardzo wymagających odbiorców.

 

Dynamiczne i nowoczesne metody nauczania

To właśnie tutaj znajdziesz doskonałe warunki do nauki i poszerzenia znajomości francuskiego. Nasze kursy oparte na już sprawdzonej, komunikatywnej metodzie nauczania pozwalają przybliżyć studentom autentyczne sytuacje językowe jakie można spotkać zarówno we Francji, Belgii, Kanadzie czy Senegalu, w mowie i piśmie.

Przyjazna atmosfera

Nasza kadra to dyplomowani i wyszkoleni nauczyciele języka francuskiego, zawsze otwarci na indywidualne cele i potrzeby każdego studenta. W każdej grupie poważnej nauce towarzyszy miła i przyjazna atmosfera, ponieważ wierzymy, iż skuteczność jest wynikiem przyjemnej ale i systematycznej pracy.

Miejsce żywe i nowoczesne

Organizacja naszych kursów podąża za rozwojem technologicznym dlatego wszystkie sale zaopatrzone są w sprzęt multimedialny taki jak tablice interaktywne (TBI), dostęp do internetu etc. Takie warunki wspomagają naukę, sprawiając, że zajęcia są dynamiczne, ciekawe i motywują do pracy, a w razie twojej nieobecności materiał z zajęć zostanie  przesłany ci drogą mailową.

Bonusy

Będąc naszym studentem możesz również korzystać z darmowego dostępu do naszej mediateki oraz uczestniczyć w organizowanych przez Instytut wydarzeniach kulturalnych.


Przydatne strony