OFERTA PRACY: ASYSTENT/-KA DYREKCJI i DS. WSPÓŁPRACY Z PARTNERAMI

od 25 maja
2018
do 30 czerwca
2018
Warszawa
Instytut Francuski w Polsce jest francuską instytucją działającą na rzecz współpracy i wymiany kulturalnej.
Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/-KA DYREKCJI i DS. WSPÓŁPRACY Z PARTNERAMI
Miejsce pracy: Warszawa

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • wsparcie administracyjne Dyrekcji w codziennych obowiązkach
  • dbanie o efektywną współpracę z partnerami zewnętrznymi : instytucjami kultury, przedsiębiorstwami i mediami

Od kandydatów oczekujemy:
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • umiejętności ustalania priorytetów i pracy w zespole
  • komunikatywności
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • wysokiej kultury osobistej
  • poprawnego redagowania tekstu
  • samodzielności
  • zaangażowania
  • dyspozycyjności (obecność na wydarzeniach kulturalnych w godzinach wieczornych)
  • biegłej znajomości języka francuskiego i polskiego oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)

Zatrudnionym oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ambitne i ciekawe zadania
  • pracę w zespole renomowanego Instytutu
Więcej informacji o ofercie: tutaj

Wymagane dokumenty:
1. życiorys oraz list motywacyjny w języku francuskim
2. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
3. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Dokumenty należy przesyłać do 30 czerwca 2018 r. drogą elektroniczną na adres email: linda.marchetti@institutfrancais.pl ,
z kopią do : myriam.faure@institutfrancais.pl i marzena.dabrowska@institutfrancais.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Instytut Francuski w Polsce z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Francuski w Polsce moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Francuski w Polsce z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Słowa kluczowe

Przydatne strony