OFERTA PRACY: TECHNIK-SPECJALISTA

31 maja
2020
Warszawa
OFERTA PRACY – ODDZIAŁ WARSZAWA

TECHNIK-SPECJALISTA
od 1 lipca 2020

ZADANIA

Ogólne

Przyczynianie się do dobrego funkcjonowania Instytutu Francuskiego w Warszawie

Szczegółowe

Zarządzanie sprawami technicznymi, logistycznymi i informatycznymi Instytutu
Kierowanie i zarządzanie pojazdem służbowym

MIEJSCE ZATRUDNIENIA

Instytut Francuski w Polsce
Ul. Widok 12
00-023 Warszawa

ZALEŻNOŚĆ HIERACHICZNA

Praca pod kierownictwem sekretarza generalnego

OBOWIĄZKI

Główne obowiązki

  • Pomoc sekretarzowi generalnemu w zarządzaniu dokumentacją techniczną Instytutu
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, firmą sprzątająca, ochroną budynku, ubezpieczycielami
  • Kontakt z właścicielem budynku w sprawach technicznych oraz prac wykonywanych w budynku
  • Koordynacja dostaw i składanie zamówień sprzętu biurowego / technicznego: zapytania ofertowe oraz bezpośrednie zakupy
  • Zarządzanie transportem w ramach wydarzeń, przesyłkami (transfer między Instytutem a ambasadą).
  • Zarządzanie pojazdem służbowym (ubezpieczenie, utrzymanie, miejsce parkingowe, prowadzenie dziennika pojazdu itp.)
  • Doradzanie sekretarzowi generalnemu w sprawie działań, które należy przeprowadzić w dziedzinie utrzymania i bezpieczeństwa (we współpracy z upoważnionymi organami)
  • Działania logistyczne w ramach działalności Instytutu (kursy, wydarzenia kulturalne, naukowe i edukacyjne).
  • Pomoc techniczna dla kursów i podczas egzaminów
  • Rutynowa konserwacja sprzętu IT, technicznego i biurowego
  • Instalacja oprogramowania i monitorowanie sprzętu IT
  • Współpraca z zewnętrzną komórką obsługi IT w różnych sprawach interwencyjnych
  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego i estetycznego budynku

WYMAGANIA

  • Zdolność adaptacji, wykazywanie inicjatywy, umiejętność współpracy z różnymi usługodawcami
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Dyspozycyjność, umiejętność słuchania i gotowość do pomocy partnerom zewnętrznym
  • Umiejętność pracy w grupie i wspieranie innych działów
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Mobilność, prawo jazdy
  • Obsługa komputera
  • Umiejętności majsterkowania
  • Dyskrecja
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz znajomość języka francuskiego lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Wymiar czasu pracy: 36 godzin tygodniowo – możliwość modyfikowania godzin pracy w zależności od wydarzeń kulturalnych (dyspozycyjność i elastyczność wieczorami i w weekendy)

Miesięczne wynagrodzenie podstawowe: zaszeregowanie w siatce płac na poziomie D1

Korzyści: prywatna opieka zdrowotna oraz 33 dni urlopu w roku.

Umowa: umowa na czas określony - 12 miesięcy (okres próbny - 3 miesiące) odnawialna jednokrotnie, możliwość kolejnej umowy na czas nieokreślony.

Data rozpoczęcia pracy: 1 lipca 2020r.

Rozmowy kwalifikacyjne: od połowy czerwca

Kandydatury: życiorys oraz list motywacyjny w języku francuskim lub angielskim należy przesłać do 31 maja 2020 na adres e-mail:
myriam.faure@institutfrancais.pl i marzena.dabrowska@institutfrancais.pl

Przydatne strony