Pokaz przedpremierowy „Samby” z udziałem reżyserów!

26 stycznia
2015
Warszawa
Éric Toledano i Olivier Nakache, autorzy „Nietykalnych”, największego przeboju francuskiego kina, przyjadą do Warszawy w poniedziałek 26 stycznia, aby przedstawić polskiej publiczności ich ostatni wspólny film „Sambę”.


W rolach głównych zobaczymy znanego z „Nietykalnych” Omara Sy i Charlotte Gainsbourg. Zapraszamy na pokaz specjalny w poniedziałek 26 stycznia o godz. 18.00 w warszawskim kinie Muranów!


„Samba” to pasjonująca i pełna humoru opowieść o życiu w wielokulturowym tyglu, gdzie rzeczy najprostsze – bezinteresowne dobro, radość życia, solidarność oraz potrzeba kochania i bycia kochanym – okazują się być najważniejsze.


Samba (Sy) i Alice (Gainsbourg) pochodzą z dwóch różnych światów. On pracuje na zmywaku w paryskim hotelu, ona jest woluntariuszką, która po latach pracy w korporacji postanowiła przewartościować swoje życie i pomagać ludziom. Gdy wskutek biurokratycznej pomyłki Samba trafia do aresztu, jego sen o lepszym życiu pryska, a co więcej grozi mu przymusowa deportacja z Francji. Alice postanawia mu pomóc za wszelką cenę, ale żeby to zrobić będzie musiała nie tylko przekroczyć granice prawa, ale też odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie przebiega granica między zaangażowaniem i poczuciem misji, a głębokim uczuciem…


„Samba", reż. Éric Toledano, Olivier Nakache, Francja 2014, 118 min

Występują: Omar Sy, Charlotte Gainsbourg, Tahar Rahim, Izia Higelin


 

Wydarzenia w Twoim mieście


18
listopada

Przydatne strony