Spotkanie autorskie oraz warsztaty rysunku z Nicole Lambert

22 września
2018
Kraków
Spotkanie autorskie oraz warsztaty rysunku z Nicole Lambert
22 września, godz. 12:00
Księgarnia Globus
ul. Długa 1
 
Nicole Lambert pokaże fragmenty swoich książeczek o rodzeństwie trojaczków, opowie o swoich rezolutnych bohaterach i poprowadzi lekcje rysunku.
 
 
Nicole Lambert to francuska autorka humorystycznych komiksów „Trojaczki”. Jest znaną i cenioną obserwatorką dzieci we Francji. Trojaczki powstały w 1983 roku i stały się częścią dzieciństwa już trzech pokoleń Francuzów dzięki historyjkom ukazującym się w czasopismach i książkach, zabawkom i kreskówkom.  Autorka będzie przebywała w Krakowie z okazji premiery kolejnego albumu o perypetiach trójki rodzeństwa: „Trojaczki. To już przesada!”
---
Trojaczki to książeczki dla najmłodszych dzieci ze śmiesznymi tekstami i wspaniałymi ilustracjami Nicole Lambert. To historia trojaczków - dwóch małych chłopców i ich siostry, którzy razem tworzą nierozłączne rodzeństwo i choć czasem się kłócą, zawsze mogą na sobie polegać. Każdego dnia trójka dzieci przeżywa fantastyczne przygody, świetnie się przy tym bawiąc.
Na podstawie książek „Trojaczki” została stworzona seria kreskówek wyświetlanych na kanale MiniMini+. Wielbiciele tego znanego serialu animowanego znajdą w książeczkach przygody swoich ukochanych bohaterów.
Książeczki zostały wydane nakładem JUPI! - imprintu wydawniczego Wydawnictwa Galeria Książki.
Dotychczas wydane tytuły:
https://galeriaksiazki.pl/pl/searchquery/trojaczki/1/desc/5?url=trojaczki
 
Organizatorzy i partnerzy:
Wydawnictwo Galeria Książki, Wydawnictwo JUPI!, Instytut Francuski w Krakowie, Księgarnia DeRevolutionibus, Księgarnia Globus

Patroni medialni:
MiniMini+, Czasdzieci.pl, Radio Kraków, Magazyn Świerszczyk, Kids in Kraków, Magazyn MjakMama, Portal Opetani Czytaniem, Trojaczki.com.pl, Blog Matka Prezesa.
 
 

Wydarzenia w Twoim mieście


23
lutego

Przydatne strony