Godziny otwarcia:

W związku z nałożeniem obostrzeń  sanitarnych na Mazowszu oraz z powodu uszkodzenia oprogramowania w mediatece biblio-serwis został zawieszony aż do odwołania. Przepraszamy za niedogodność.
Abonamenty do mediateki zostaną przedłużone o czas zamknięcia. Opłaty za spóźnienia zostają zawieszone.

W czasie zamknięcia zachęcamy Państwa do korzystania z naszej mediateki cyfrowej Culturethèque : https://www.culturetheque.com. Jeśli Państwa dostęp do tej platformy wygasł, prosimy o informację mailem abyśmy mogli przywrócić go.

 

Adres:

ul. Widok 12 – 00-023 Warszawa
stacja metra Centrum

Regulamin:

Katalog:

  • Katalog on line - Katalog internetowy mediatek francuskich w Polsce nie działa. Nasze bazy danych zostały poważnie uszkodzone przez pożar w centrum danych firmy OVH w Strasburgu, gdzie były przechowywane. Robimy co w naszej mocy aby odtworzyć katalog i powrócić do normalnego funkcjonowania. Tymczasem system rezerwowania przez internet jest zawieszony. Prosimy o wyrozumiałość.

Culturethèque:

  • Zachęcamy aby zapoznać się ze współczesną francuską bogatą ofertą cyfrową dostępną dzięki Culturethèque, bibliotece online Instytutu Francuskiego w Polsce. Kilkoma kliknięciami można uzyskać dostęp do tysięcy źródeł: książek dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci, audiobooków, filmów, prasy, materiałów do nauki języka francuskiego... Dostęp do  Culturethèque jest bezpłatny dla członków IFP oraz czytelników mediateki. Osoby nie zapisane mogą skorzystać z 3 tygodni darmowego dostępu.
  • Dostęp do Culturethèque

Kontakt: