Jak znaleźć szkołę językowąKursy letnie: wolność i jakość nauczania!

Instytut Francuski proponuje Wam inne spojrzenie na naukę francuskiego, a konkretnie na letnie kursy we Francji. Wyobraźcie sobie naukę wypoczywając na leżaku lub siedząc na tarasie kawiarni na jednej z paryskich uliczek… Korzystajcie z uroków Francji i uczcie się przy tym francuskiego!

Podczas gdy istnieje wiele możliwości wyjazdu, my polecamy najlepszy z przewodników: stronę Qualité FLE. Zawiera ona spis wszystkich ośrodków, które mają odznakę jakości kursów języka francuskiego jako języka obcego: «Qualité français langue étrangère», przyznawaną przez rząd francuski, gwarantującą jakość i profesjonalizm w nauczaniu języka w danych placówkach.

Znajdująca się na stronie qualitefle.fr wyszukiwarka, jest narzędziem bardzo pomocnym jeśli szukacie dobrej szkoły francuskiego. Dostępna w języku francuskim, niemieckim, hiszpańskim i angielskim, pomoże Wam wybrać ośrodek w zależności od lokalizacji, sposobu zakwaterowania i ilości osób w grupie. Po zaznaczeniu odpowiednich kryteriów, wyświetli się lista ośrodków spełniających Wasze wymagania, a po kliknięciu na konkretną szkołę, tabela z informacjami praktycznymi, takimi jak poziomy grup, ceny itp..

Przewodnik po ośrodkach Qualité FLE jest dostępny w Mediatece, a także można go pobrać ze strony qualitefle.fr. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do Centrum Informacji o Francji.

Cóż, spośród 81 szkół posiadających oznakę Qualité FLE, wybór tej jednej będzie na pewno trudny!
 

Instytut Francuski w Polsce

VARSOVIE
ul. Widok 12
00-023 Warszawa
22 505 98 18/28
+ Napisz do nas

CRACOVIE
ul. Stolarska 15
31-043 Kraków
12 424 53 50
+ Napisz do nas

Partnerzy:

Nasze filmy

Przydatne strony