Oferty specjalne IFP

DWIE OPCJE!

Uczysz się francuskiego? Chciałbyś wyjechać do Francji w czasie wakacji, by mieć ciągły kontakt z żywym językiem i poznać ten kraj ? Wybierz wyjazd organizowany przez szkołę językową FRANCE HORIZONS!

France Horizons organizuje wyjazdy na jeden lub dwa tygodnie intensywnych konwersacji. W programie, wyłącznie po francusku:

  • wspólne zwiedzanie i różnorodne zajęcia
  • posiłki z nauczycielami
  • spacery, zakupy
  • gry

Wakacyjne wyjazdy są doskonałym uzupełnieniem kursów, w których uczestniczycie w trakcie roku szkolnego w Instytucie Francuskim w Polsce lub lekcji języka francuskiego w szkole. Pozwalają  swobodnie i spontaniczne używać języka francuskiego w miłej i przyjaznej atmosferze.

Tego lata France Horizons zaprasza do odwiedzenia Paryża i Nicei lub do wzięcia udziału w kursie fotograficznym, oczywiście po francusku.

 

Uwaga: kursy przeznaczone są dla osób pełnoletnich, które osiągnęły przynajmniej poziom A2 w nauce języka francuskiego.

Jesteś uczniem Instytutu Francuskiego w Polsce? Otrzymasz zniżkę 200 zł na każdy kurs z oferty France Horizons.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. Osoby mieszkające w  Warszawie mogą umówić się na spotkanie z lektorem France Horizons w Instytucie Francuskim.

Zdjęcia z wyjazdu w lecie 2013 roku są bardziej wymowne niż słowa.

 

 

Kursy intensywne francuskiego w szkole CAVILAM w Vichy

 

Kiedy mówimy „lato”, myślimy o języku francuskim…  Wakacje nie oznaczają przecież, że zapomnicie tego, czego się nauczyliście w Instytucie. Latem, stery nauki może przejąć szkoła językowa CAVILAM, położona w Vichy, w środkowej Francji, która organizuje intensywne kursy języka francuskiego. CAVILAM proponuje swoim uczniom niezwykle bogatą ofertę różnego rodzaju kursów, w tym m.in. kursy dla dorosłych i młodzieży, które możecie łączyć z innymi specjalistycznymi zajęciami jak warsztaty kulinarne, balneoterapia (w końcu to jedno z najsłynniejszych uzdrowisk), lub wprowadzenie do gry w golfa.

Uczysz się w Instytucie Francuskim? Możesz skorzystać ze zniżki na kursy intensywne w wysokości nawet do 20 %.

Szkoła CAVILAM pomaga w znalezieniu zakwaterowania i transportu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem kursów, gdzie otrzymacie szczegółowe informacje.

Instytut Francuski w Polsce

VARSOVIE
ul. Widok 12
00-023 Warszawa
22 505 98 18/28
+ Napisz do nas

CRACOVIE
ul. Stolarska 15
31-043 Kraków
12 424 53 50
+ Napisz do nas

Partnerzy:

Nasze filmy

Przydatne strony