Czas trwania: Dostosowany do wymagań klienta

Cena: Prosimy o kontakt

Zapisy

Instytut Francuski w Polsce, oddział w Warszawie proponuje naukę języka francuskiego ogólnego lub specjalistycznego dostosowaną do konkretnych oczekiwań danej firmy.

Kursy prowadzone są przez polskich i francuskich lektorów specjalizujących się w nauczaniu języka francuskiego w środowisku pracy. Regularne testy oceniające postępy w nauce, indywidualne podejście do słuchaczy oraz ćwiczenia praktyczne i praca na podstawie autentycznych dokumentów tematycznych pozwalają na szybkie nabycie umiejętności komunikowania w mowie i piśmie.

Analiza Państwa potrzeb i ocena uwarunkowań pozwoli wspólnie wypracować strategię kształcenia tak, by jak najlepiej sprostać stawianym wymaganiom.

Ponadto, uczestnicy kursu mogą nieodpłatnie korzystać z oferty Mediateki Instytutu Francuskiego, której zbiory składają się z ponad 100 tytułów dzienników i czasopism, 4000 DVD i CD oraz 25000 książek w języku francuskim.

Zajęcia mogą odbywać się w naszej siedzibie w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Widok 12 lub w Państwa firmie, jeśli mieści się w pierwszej strefie komunikacji miejskiej.

Kontakt: 

Ewa Kozyra, tel. 22 505 98 45
kursy.firmowe@institutfrancais.pl