Biblio-serwis

Nowości w Mediatece, Warszawa
dodano: 2 czerwca 2020

Termin:
9 czerwca 2020 – Warszawa
Mediateka Instytutu Francuskiego w Polsce
Warszawa

 
Z powodu pandemii, Mediateka nie będzie bezpośrednio dostępna dla czytelników co najmniej do września. Mimo to, można będzie wypożyczać i zwracać materiały dzięki systemowi opisanemu poniżej. Zapraszamy!
 
 
 
Biblio-serwis
 
Wybór materiałów
 
Należy wyszukać w katalogu on-line mediateki: https://pmb.institutfrancais.pl/ pozycje, które chcecie wypożyczyć (książki, komiksy, DVD, podręczniki do nauki języka francuskiego,itp.)
 
Zamówienie
 
- Należy się zalogować przez swoje konto czytelnika do katalogu on-line i kliknąć na „rezerwacja dokumentu”.
 
- Można też przesłać e-mailem listę interesujących Państwa pozycji na adres: biblio@institutfrancais.pl lub zamówić je telefonicznie : +48 22 505 98 13, w godzinach podanych poniżej. Prosimy także o podanie imienia, nazwiska oraz numeru karty bibliotecznej (5 cyfr znajdujących się pod kodem kreskowym na karcie czytenika mediateki).
 
Odbiór materiałów
 
Kiedy zamówienie będzie gotowe wyślemy do Państwa e-mail z potwierdzeniem. Można będzie wtedy przyjść i odebrać zamówione pozycje, na drugim piętrze, w Instytucie Francuskim, ul. Widok 12, od wtorku do soboty.
 
  • wtorek            15.00-18.00
  • środa               10.00-13.00
  • czwartek         15.00-18.00
  • piątek              15.00-18.00
  • sobota             10.00-13.00
 
Można też zwrócić wypożyczone poprzednio materiały. Dla Państwa bezpieczeństwa będą one poddane 3-dniowej kwarantannie.
 
W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z ekipą mediateki pod numerem +48 22 505 98 13, lub drogą mailową na adres : biblio@institutfrancais.pl. Do zobaczenia !
 

Uwaga! Z powodów sanitarnych prosimy nie przychodzić z rodziną. Tylko osoby w maseczkach (nie dostarczonych przez Instytut) będą mogły wejść do budynku. Z góry dziękujemy za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa opisanych przy wejściu do Instytutu (dezynfekcja rąk żelem , zachowanie odstępów itp.).
 

Podobnewpisy