Dni Campus France - wszystko o studiach we Francji bez wychodzenia z domu!

Studia i nauka
dodano: 19 listopada 2020

Termin:
19 listopada 2020 - 30 marca 2021

W tym roku wystarczy tylko jeden klik, aby do nas dołączyć! Spotkaj siȩ z nami bez wychodzenia z domu od 19 listopada 2020 do 30 marca 2021 roku!

Przygotuj ścieżkę kariery z językiem francuskim oraz program studiów z Agencją Campus France! Weź udział w warsztatach, webinarach tematycznych i quizach podczas Dni Campus France!

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce, Agencja Campus France oraz sieć korespondentów Campus France zapraszają na dziewiątą edycję Dni Campus France, która zorganizowana zostanie tego roku on line od 19 listopada 2020 do 30 marca 2021 roku.

Dni Campus France adresowane są do osób zainteresowanych budowaniem ścieżki kariery z językiem francuskim, studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko - polskimi, inicjatywą uniwersytetów europejskich oraz nauką języka francuskiego.

W PROGRAMIE:

  • ogólne webinaria o studiach we Francji: zapisy i procedury administracyjne, finansowanie, zakwaterowanie, ubezpieczenie
  • webinaria tematyczne z udziałem gości specjalnych, którzy opowiedzą o studiach na kierunkach: sztuka i architektura, prawo, środowisko i energia, sztuczna inteligencja i matematyka, zdrowie i biotechnologia, stosunki międzynarodowe i politologia, studia we Francji po angielsku
  • warsztaty dla pasjonatów języka francuskiego, kultury i savoir vivre’u à la française
  • konkursy z nagrodami!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ...

  1. ZAPOZNAJ SIĘ z kalendarzem zamieszczonym TUTAJ
  2. WYBIERZ webinarium lub webinaria, które Cię interesują
  3. ZAREJESTRUJ SIĘ już dziś KLIKAJĄC TUTAJ. Link do wydarzenia zostanie wysłany po rejestracji
 
INFORMACJE O DNIACH CAMPUS FRANCE DOSTĘPNE NA STRONIE CAMPUS FRANCE POLSKA