Mediateka w Warszawie : Biblio-serwis znów działa

Nowości w Mediatece, Warszawa
dodano: 1 września 2020

Termin:
1 - 30 września 2020 – Warszawa

1. września, Mediateka Instytutu Francuskiego w Polsce wznowiła swoją działalność w formie biblio-service.

Kalendarz na dwa następne miesiące jest następujący:

- Od wtorku 1. września do soboty 3. października : z powodu pandemii nadal nie jest możliwy wolny dostęp do naszych zbiorów dla czytelników. Można jednak wypożyczać materiały przez biblio-service (godziny otwarcia, zasady sanitarne i sposób wypożyczania znajdują się tutaj: https://www.institutfrancais.pl/pl/evs/biblio-serwis). Na miejcu można zwracać materiały, zapisać się lub przedłużyć abonament.

- Od niedzieli 4. października do poniedziałku 2. listopada : mediateka i biblio-service będą nieczynne. To wyjątkowe całkowite zamknięcie działalności jest związane z ważnymi pracami informatycznymi dotyczącymi Mediateki i jej zbiorów. Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Wszystkie abonamenty ważne do 4. października zostaną bezpłatnie przedłużone o miesiąc.

- Wtorek 3. listopada : jeśli pozwoli na to sytuacja sanitarna, Mediateka zostanie normalnie otwarta w zwykłych godzinach.

Korzystajcie w pełni z biblio-service aż do 3. października! Zamawiajcie materiały przez nasz katalog on-line: www.institutfrancais.pl/pmb i zapoznajcie się z listą nowości na wrzesień: https://www.institutfrancais.pl/pl/evs/mediateka-nowe-ksiazki-do-wypozyczania-wrzesien-2020

Zachęcamy też do korzystania z zasobów on-line dostępnych w Culturethèque! www.culturetheque.com

Podobnewpisy