Spotkanie laureatów konkursu „Dis-moi 10 mots” 2022

Edukacja / Konferencja
dodano: 7 lipca 2022

Termin:
3 czerwca 2022 – Warszawa

W piątek 3 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Warszawie miało miejsce spotkanie laureatów konkursu Dis-moi 10 mots 2022. Ze względu na pandemię, poprzednia edycja niestety musiała odbywać się w trybie zdalnym. Była to zatem okazja do spotkania dla 12 szkół uczestniczących w konkursie.

W szkolnej auli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Cecylii Plater-Zyberkówny zawisło 66 prac uczestników konkursu. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, gdyż słowa, związane z zaskoczeniem i zdumieniem, nie zawsze były łatwe do zilustrowania.

Po rozpoczęciu uroczystości przez pana Adama Hornunga, wicedyrektora szkoły, obejrzeliśmy piękny występ uczniów. Na zakończenie laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

Dziękujemy całemu Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Warszawie za gościnę, a szczególne podziękowania kierujemy do pani Aldony Cyrklewicz, nauczycielki języka francuskiego.

Dziękujemy również wszystkim szkołom, które wzięły udział w konkursie! Do zobaczenia na przyszłorocznej edycji z 10 nowymi francuskimi słowami!